Forum Sohbet
bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum

2 posters
YazarMesaj
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

Takım : bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Rep : 0

bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum Empty
MesajKonu: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:29 pm

Evvvvet Karnemin İyi Olması Babamın Yumuşamasına Ve Bilgisayar Sorunlarımı Kaldırmasına Sebep Oldu. Olayt Bitti Arkadaşlar Yaza Girdik Bu 1. İstediğim Gibi Geçiyorum Bu 2. Ve Sitede Artık Kaos Zamanı Bitecek Bu 3.
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

Rep : -3

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:31 pm

Neden adminler her zaman forumdaki tüm sorunları çözebileceğini sanırlar Islık
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:33 pm

Tüm Sorunları Çözemem Ama Şu Ana Kadar Geçmişe Döndüğümde Senin Gibileri Siteden Uzaklaştırabilir, Hatta Tamamen Atabilirim. Ben Eskisi Değilim. Bundan Sonra 2 Uyarı Bile Sizin İçin Fazla.
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:35 pm

Beni siteden göndermeni sabırsızlıkla bekliyorum.Ayrıca forumdaki ve forumlardaki hiç bir adminin ban yetkisinden korkmuyorum.Acaba sizin gibileri forumda normal olarak tutsak.Başarılı bir admin gibi sorun çözcez falan derlermi acaba?Admin olunca nedense çok özgüven sahibi insanlara dönüşüyorsunuz...
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:37 pm

Bak Bakalım Benim Online Olduğum Diğer Sitelere. Benim Özgüvenim Forumdaki Arkadaşlarımdan Geliyor. Az Biraz Daha Lâbalilik Yaparsan Zaten IP Bana Atacağım Ki Bu Sefer Üyelik Açmana Bile İzin Vermeyeceğim.
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 9:51 pm

Bak puma.Şuanda cihat'a anlattıklarımı sana anlatsam emin ol bu sitede okadar başarılı biri olursun ki inanılmaz derecede sevilirsin.Ama gerek görmüyorum.Fakat çok bilmek istiyorsan cihad'a söylersin o sana anlatır.Ayrıca hala bandan bahsediyorsun...IP ban-Sınırsız Ban-Sınırlı ban hiç birinden KORK-MU-YO-RUM!!!Bunu kafanıza sokun artık.Ben cesaretli biriyim ve istediğim zamanda çok güzel şeyler yapabilirim.Ama beni buna SİZ ve sadece SİZ zorladınız...Öyle bir psikoloji oluşturdum ki.Artık en sevildiğim sitede bile kanka dediğim insanlara karşı çok sert davranıyorum ve bu yüzden msn'den engel yiyorum...Ayrıca bu Labalilik dediğin şey varya.Daha anlamını bile bilmiyorsundur eminim.Labalilik kendi çok büyük görmüş herkesten üstün zanneden aptallara denir.Emin ol bunlar bu sitede çok var.Ama bak bu Labaliliğin tanımında okuduklarını kendi üstüne alma.Sana demek istemedim.Sadece anlamını açıkladım.Bak seni dostum olarak görmüştüm.Neyse boşver daha fazla kafanızı şişirmeyeceğim.Bunları neden yazdığımıda hala anlamıyorum.Sizin gibiler sadece admin oldukları için bişeyler yaparlar.
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:23 pm

Adminlikten Değil Bu Sitede Herkesin Eşit Olmasını Ve Eğlenmesi İçin Buradayım. Görevim Bu. Huzuru Sağlamak. Konuyu Msne Geç Tartışalım.
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum   bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:25 pm

Evet ordayım...

bu Seferde Sizin İçin Zor Bir Durum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sizin için bir sürü naruto .gif'i
» saat 8 de girin sizin için naruto mugen hazırlıyorum
» Sizin kadar Pro değilim ama bende bişeyler yaptım.
» Diziler İçin!
» Unutmamak için yaptığım ani