Forum Sohbet
İsrail protestosu Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
İsrail protestosu Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İsrail protestosu

5 posters
YazarMesaj
darkpivot
General
General
darkpivot

Takım : İsrail protestosu D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Rep : 0

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 4:52 pm

Bu sabah, insanı yardım konvoyunun 6 gemilik filosuna yaptığı saldırıyı
kınıyoruz! Ölenlerin 9 u Türk. 16 kişi kadar ölü, 50 kadar yaralı var.
Hepinizi
avatarınıza veya imzanıza filistin bayrağı koyma protestosuna davet
ediyorum!

İsrail protestosu Filistin_bayragi

Başka forumda gördüm lütfen konu kilitlenmesin.

İsrail protestosu Avatar_68247_1275293267

En son darkpivot tarafından Ptsi Mayıs 31, 2010 5:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:01 pm

Bütün gördüğüm sitelerde yapıyorlar.Bir oyunun ''resmi'' forumunda bile var.
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

Rep : 75

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:29 pm

Taksim'de ki protestocu sayısı 60000 i geçmiş ve binlerce Türk İsrail Konsolosluğunun önünde protesto yapıyorlarmış.Yunanistan İsrail ile Hava tatbikatını kesmiş,bu arada..Türk bayrağı falan koymamız daha doğru olurdu.Gemisi basılan kim?Türkler.Öldürülen kim,aralarında Filistinli'ler varmı ? Türkler ve bazı başka ülkelerden kişiler.

Suriye ile arap liderleri buluşuyormuş.

Büyük ihtimal Türkiye sadece "Kınıyoruz." diyerek geçecekler.Savaş olursa ABD İsrail'i destekleyebilir.Büyük ihtimal savaş olmayacak,şunun şurasında Sen nasıl vatandaşımı öldürürsün ulan! diyecek bir adam yok.

Savaş falan olsa,nükleer başlıklar olarak bize yardım edebilecek Pakistan var,onun dışında bu savaşta bizim tarafımıza katılacak İran,Yunanistan ve Rusya(az ihtimal.) var..Türkiye güç olarak ilk 10 da ama savaş olursa ve Rusya bize katılırsa iyi olur.Savaş olsun demiyorum ama İsrail'e gereken ceza verilmeli.

Belki de 3.Dünya Savaşı bizi bekliyor ??
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:32 pm

Bekle önerini anladım .
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:36 pm

Tayyip bu durumu boş bırakmiyicaz demiş.Hem İskenderun'da olan olayla bu olayın aynı gece de gerçekleşmesi sizce tesadüf müdür??
Tetikçi
Albay
Albay
Tetikçi

Takım : İsrail protestosu 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep : 24

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:37 pm

Yunanistanmı bize katılacak şaka olsa yeridir adamlar kin besliyor Türklere Eurovisiondada gördük bunu.Savaş olacağını sanmam devletin yetkilileri halkını düşünüyor eğer savaş olursa İsrail bizi biz İsrail'i bombalarız can kayıpları daha çok artar İsrail'e ceza vermek bize düşmezse gereken cezayı Allah verecektir çünkü İsrail Müslüman olduğu için Gazze'ye savaş açtı.

DvD Hacker Rusyadayken Adam toplada gel :D
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:39 pm

Yanlış anlattım galiba.Yunanistan'da İsrail'e karşı olan savaşta İsrail'in düşmanı olacaktır demek istiyorum.Orda ki gemilerin 3 ü Türk gemisi 3 ü Yunan gemisiydi.Yunanistan'da tepki çıkardı.

Zaten İsrail'in gemi de ki yaraları kelepçe bağlanmış şekilde hastahane'ye götürüp ordan da HAPİS'e yollamalarına diyecek birşey bulamıyorum.
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:43 pm

Hava teknolojileri çok yüksek İsrail'in artık maalesef kimsede iman dolu yürek kalmadı çoğu askere girmemek içiçn hasta olduğunu iddia ediyor.Yüreğimiz var diye övünemeyiz maalesf 500.000 adamın olsa teknolojin yoksa kimseye birşey olmaz yeterki teknolojin olsun.
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:43 pm

Aynen.7 milyon kişiler ama İNSANSIZ UÇAKları var adamların.
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:45 pm

Teknoloji cesaretin yüreğin yerini alıyor.
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:48 pm

Türk azmi desek bile eskiden olurdu o.Şu an olacak şey değil.Adamların teknolojisi muhteşem,bir de ABD desteklerse Rusya öyle çok fazla bir şey de yapamaz.ABD = Güç olarak 1. sırada - Türkiye = 10. Sırada - İsrail = 11(demişler sitede ama bence yanlış birşey.). sırada Rusya ise 3.sırada.

Biz de kişi sayısı olarak fazla ama teknoloji yok,adamların İnsansız uçakları falan var.Biz uçakları kendimizmi yaratıyoruz,yazılımları kendimizmi yapıyoruz ? İsrail ve ABD ile ilişkimiz batarsa uçak falan alabilirmiyiz dersiniz.
Tetikçi
Albay
Albay
Tetikçi

Rep : 24

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:55 pm

Bence teknoloji var ama İsrail kadar değil uçaklarımız yeterince güçlü haberlerde görmüşsünüzdür umuyorum Türkiye'yide pek küçümsememek lazım güçlü bir ülkeyiz bu gücü yitirceğimizi hiç sanmıyorum
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:56 pm

İsrail iyice şımarmış gibi hal aldı,şımarık çocuk durumunda şuan.Küçük dayaklar yetmiyor.Sonunda büyük bir ceza vermek lazım.
react1on´
Cezalı
Cezalı

Rep : 72

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 8:46 am

Hayat, sadece Dünya'dan ibaret değildir diyorum. Yukarıda cezalarını alacaklardır.
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 3:56 pm

Bilmiyorsunuzdur belki. Kurtuluş Savaşını bir hatırlamaya çalışalım. Adamlar bize top, mermi, bomba atıyorlardı. Peki ya biz? Ulu Önder ****** ne dedi bizlere? Bizim atalarımız neden toplara, mermilere karşı süngü takıp gitti? İmkanları yoktu. Ama Vatanları için, gelecek nesilleri için öldüler. Ben şimdi savaşalım demiyorum. Ama şunu bilmelerini isterim ki, eğer ki Türkiyeyi almaya çalışırlarsa önce karşılarında beni bulurlar.

Hee bu arada suç sadece israilde de değil. Adamlar başta gemiyi durdurun kontrol edeceğiz demişler. Durmamış bizimkiler. Bunun üzerine israilliler helikopterle çıkartma yapmışlar gemiye. Bir tane olay çıkarmayı seven Türkte almış sopayı ölesiye dalmış adama. Ki diğerleri henüz silah bile doğrultmamış. Tamam onların öldürmeye hakkı yok. Peki bizimkilerin durduk yere saldırmaya hakları var mıydı? Önce bir geniş arama yapın arkadaşlar.
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 4:01 pm

Ama şu an eskisi gibi değil.Teknoloji konuşuyor.Adamların nüfusu 7.2 milyon ama insansız uçakları,nükleer başlıkları vb. var.En iyi teknoloji onlar da.Yani öyle çok fazla bir şansımız yok.Azim falan konuşamaz henüz.

Bu ara da aldığım habere göre,bizimkilere 68.mil de diğer gemilerden haber verilmiş,İsrail saldırıyor kaçın falan diye.Bizimkiler kaçmaya başlamışlar,İsrail 77.mil de yakalamış girmiş gemiye sıkmaya başlamış.Anliyacağınız bizimkiler falan saldırmamış.Adamlar gemiye girmeden de saldırıyormuş.
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 6:24 pm

Ne olursa olsun bir askerin sivile silah tutması doğru değil peki tamam o zaman suç bizde İsrail'i bırakalım Filistin'e ne olursa olsun biz Pivot'a devam edelim herkes mutlu olsun.Ayrıca o zamanın teknolojisi ile bugünün fark var.Silahlarını incelresek İsrail'in gayet rahat anlayabiliriz.Kurtuluş Savaşın'ı gayet rahat biliyoruz.Belki biliyorsunuzdur artık casus yılan bile var.Hatta o yılanın üzerine basit ibr düzenek ile katliam yapabiliriz.''Troll'' zihniyetiyle konuşmamak bence en iyisi.Ayrıca uluslararası denizlerde gemimiz basılmış durumda.Ayrıca ilk Filistin bağrağını koymamın nedeni Türk bayrağı koysaydım İsrail protestosu ile ilgisi kalmayacaktı.Ve ''ben seni öldüreceğim'' dedim sen o gün yine dışarı çıktın ve ben seni öldürdüm ardından çıkıp ''ama ben öldüreceğim demiştim'' diye bir savunma yapmam doğru olmaz.
darkpivot
General
General
darkpivot

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 7:10 pm

Assassin demiş ki:
yau israilin elinde nüklear silahlasrı var çahresiz kalsa tek bi düme ile istanbulun altını üstüne getire bilir !! nükleer deniz altılarını saymıyorum bile çanakkalenin ağızdan marmarayı bile darmadağın ederler ayrıca bu siyasi bir konu kuralarda yasak böyle konular değil mi ?

Lafın kime?

Ayrıca İsrail masumları öldürüyoruz biz burada böyle bir konu açıyoruz ban yiyoruz.Ayrıca savaş çıkmadan İstanbul'a bomba atmaları kolay değil ülke sınırları var ve sahipsiz değil.
Ozzyuh
Çavuş
Çavuş
Ozzyuh

İsrail protestosu Empty
MesajKonu: Geri: İsrail protestosu   İsrail protestosu EmptyPerş. Haz. 03, 2010 8:06 pm

İstanbul'a falan nükleer bomba atarlarsa diğer ülkeler'de hasar görür..Bu durumu düşünmeyip yapacaklarını sanmıyorum..Onların nükleer başlıkları varsa bizim de Pakistan'ımız var (Pakistan nükleer başlık olarak gelişmiştir..)

İsrail protestosu
1 sayfadaki 1 sayfası