Forum Sohbet
Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Logo10

Artık bu site battı bu seble bu siteye giriniz :D : http://stickmekan.yetkinforum.org/ ( Resime tıklayarakta girebilirsiniz

Forum Sohbet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)

+3
[C][N][B]
react1on´
SasuKeTR
7 posters
YazarMesaj
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Rep : -3

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Empty
MesajKonu: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 5:14 pm

.::SİLAHLAR::.
Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 10989758un3
KUNAİ:
Genellikle
Genin seviye ninjaların tercih ettiği, iyi bir silahtır. Çok işe yarar.
Bir kunai gibi fırlatılabilir veya yakın dövüşte kullanılabilir. Bu
bebekler, savaş sırasında çok işinize yarar.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 52198819gr8
SHURİNKEN:
Bu
silah, düşmanınıza zarar vermek için fırlattığınız yıldızlardır. Büyük
olanları büyük hamleler için kullanılır, küçük olanları da düşmanı
sıkıştırmanızı belki de öldürmenizi sağlar. Bütün ninjalar küçük ve
büyük shurikenleri temel silah olarak kullanırlar.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 35211037ca6
PARŞOMENLER:
Parşomenler savaş sırasında yaratmak veya iyileştirmek amaçlı kullanılır.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Klvw3
KILIÇLAR:
Bazı
ninjalar kısakılıç veya özel kılıçlar kullanırlar. Güçlü ninjaların
birkısmı da jutsular için kılıç kullanırlar, Ororchimaru-sama ve Gekkou
Hayate gibi. Savaş sırasında kılıçlar sayesinde avantajlı olurlar. Çok
güçlü saldırılar yapıp güçlü damageler verirler. Kılıç kullanan
ninjalar genellikle çok hızlıdır. Bu yüzden güçsüz ve yavaş
düşmanlarına karşı üstünlük sağlarlar.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 23838314iv9
GENİŞ KILIÇ:
Final
Fantasy 7'deki Clouds karakterindeki Buster Sword'la aynı olan bu
kılıcı animede sadece Zabuza kullanıyor. Çok ağır ve kesici bir
kılıçtır. Diğer bir düşünce ise çizildiğinde engin bir güce sahip
olacağı tarafındadır.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Dtim6
İĞNELER:
Bu
ince iğneler genellikle tedavi için kullanılır. Savaş sırasında düşmanı
öldürmek için de zehirli iğneler kullanılır. Bu tür bir silahı animede
kullanan iki kişi bilinmektedir, Shizume ve Haku.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Uuja9
DUMAN BOMBASI:
Düşmanın görüşünü kısa süre engelleyerek avantaj kazanmanızı sağlayacak bir duman çıakran küçük toplardır.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Kkkii0
SİVRİ BIÇAKLI YUMRUKLUK:
Bu
silahı Sarutobi Asuma kullanmaktadır. Bu silahla düşmanınızda derin
kesik ve yaralar açabilir, onlara güçlü yumruklar atabilir ve kılıca
oranla çok daha iyi bir şekilde savunma yapabilirsiniz.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Kkkkhm0
SUKABAĞI:
Genelde
içine su koymak için kullanılan bir eşyadır ama Gaara uçma özelliği
olabilen kumlarını bu kabın içinde taşır. Kumlar, savunma sağlar ve
chakra harcayarak diğer teknikler için dizilir. Sadece Gaara bu tür bir
eşya kullanmaktadır.

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) Fan_girls_e.jpg.rZd.57899
YELPAZE:
Yıkıcı
saldırılar yapmayı sağlayan bir silahtır. Kullanıcısı chakra harcayarak
yelpaze sayesinde çok güçlü rüzgâr saldırıları yapabilirler. Hareket
halindeki düşmanlar için veya savunma için kullanılır genelde. İyi bir
silah ama kullanmak için çok güç ve saldırmak için çok chakra istiyor.
Bu silahı kullanan kişinin sadece Temari olduğu biliniyor.
react1on´
Cezalı
Cezalı

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep : 72

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 5:27 pm

Çoğunu biliyordum sağol. Hadi ordan
[C][N][B]
Admin
Admin
[C][N][B]

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep : 29

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 5:47 pm

hepsini biliyordum ama paylaşım için saol
https://forumsohbet.yetkinforum.com
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 5:57 pm

SasukeTr Uyarı Aldın! Buraya Moderatör Olaiblmek İçin Mesaj Kasmışsın. bu Seferlik Affediyorum Bir Daha Olmasın.
[C][N][B]
Admin
Admin
[C][N][B]

Rep : 29

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 5:59 pm

Jklpuma demiş ki:
SasukeTr Uyarı Aldın! Buraya Moderatör Olaiblmek İçin Mesaj Kasmışsın. bu Seferlik Affediyorum Bir Daha Olmasın.

adam buraya konu açmış konu açmak yasakmı mesaj kastın diyorsun?
https://forumsohbet.yetkinforum.com
brky
General
General
brky

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 6:22 pm

cnb1997 demiş ki:
Jklpuma demiş ki:

adam buraya konu açmış konu açmak yasakmı mesaj kastın diyorsun?

ole dil modarotor olmak için bir sürü konu acmıssın diyor ama bence ole bisi yapmaz sasuke tr
http://trnarutorp.yetkinforum.com/forum.htm
react1on´
Cezalı
Cezalı

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 7:10 pm

Jklpuma yanlışsın adamı paylaşımdan bezdireceksin bize bilgi olsun diye paylaşmış adam ayrıca normal bir forumda her zaman çok paylaşım yapılır!
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 8:02 pm

Paylaşım yapmak kabahat haline gelmiş react bırak yaa bir daha bi forumda bir paylaşım yaparsam veya bir konuya teşekkür mesajı yazarsam tüm adminlere söylüyorum beni banlasınlar!!!
brky
General
General
brky

Takım : Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 8:04 pm

yha ole deme yanlıs anlamıs senin paylasımların guzel ole demek istememistir o Tamam
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 9:06 pm

Paylaşımlar İyi. Fakat brky İle Senin Naruto Bölümüne Moderatör Olmak İstediğinizi Biliyorum. Yazdığım ''Paylaşımlarınıza Bakacağım'' Sözünü Okuduğunu Da Biliyorum. Ve Ondan Sonra Bu Paylaşımları Yaptın. Aralarına Baktım 2 Dakika Fark İle. Şimdi Söyle Bakalım Paylaşım Yapmak Mı Kabahat Yoksa Moderatör Olmak İçin Paylaşım Yapmak Mı Kabahat?
react1on´
Cezalı
Cezalı

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 7:43 am

Zaten mod olmak için paylaşım yapılır jklpuma bu her forumda böyledir ayrıca en fazla konuyu açan siteye en yararlı olan mod olur hatta co adminliğe bile ilerler benim modluğum co adminliğim var en iyi paylaşımcıydım ama sizden korkuyorum post most diyorsunuz postu açıklayayım ben size

Post mesaj çoğaltmak için her konuya gerekli gereksiz mesaj yazmaktır.
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:00 pm

Jklpuma demiş ki:
Paylaşımlar İyi. Fakat brky İle Senin Naruto Bölümüne Moderatör Olmak İstediğinizi Biliyorum. Yazdığım ''Paylaşımlarınıza Bakacağım'' Sözünü Okuduğunu Da Biliyorum. Ve Ondan Sonra Bu Paylaşımları Yaptın. Aralarına Baktım 2 Dakika Fark İle. Şimdi Söyle Bakalım Paylaşım Yapmak Mı Kabahat Yoksa Moderatör Olmak İçin Paylaşım Yapmak Mı Kabahat?
Dostum ben onları okudum ama brky mod olduktan sonra saygı duyduğum için bu paylaşımları yaptım.Şimdi puma ben bu paylaşımları moderatör olmak için yapmadım.Çünkü brky mod olduğunda ben açacağım konuların linklerini metin belgesine alıyorum..Ayrıca metin belgesindeki linkleri alıp adres çubuğuna yapıştırmak zaten zaman alıyor görüyorsun 10larca konu açmışım naruto bölümüne + naruto bölümü çok boştu benimde zaten canım sıkkındı ne yeni animasyon ne yeni figür...Neye yorum yapsam şaşırdım ve naruto bölümünü birazcıkta olsa doldurmaya karar verdim.Yani brky mod olduktan sonra benim zaten mod olma isteğim ve moralim 0 kaldı...Ayrıca insanların amaçlarını bilmeden üstlerine kabahat atman hiç doğru birşey değil...Lütfen beni anlayın artık canım sıkılmaya başladı.Zaten yönetim sıkı...Bide fazla paylaşım yapana ban kuralıda getirin tam olsun barii....Yeter artık yahu paylaşım kabahat flood kabahat konuda sohbet kabahat.Hadi paylaşım hariç diğerlerini geçtimde paylaşım neden Kabahat...Birde lütfen birdaha beni saçma sapan nedenlerden dolayı uyarmaya kalkma...Bu yazdıklarımı iyice oku lütfen...Benim mod olma isteğim yok artık.Brky naruto bölümünde modluktanda atılsa bir daha hiç bir bölgeye mod başvurusu yapmayacağım...Ben mesaj yazarak general olmaya kadar giderim...Yetkide falan hiç gözüm yok...Ben kendi üye olduğum sitelerden Co-Admin'den aşağı bir yetkiye sahip değilim zaten...Burda yetki almışım hiç farketmez.Zaten gerekmezde yetki bile verseniz ben gider söylerim yapmayın beni yetkili diye şimdi anladın mı!!! Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 584499 Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 584499 İstersen yaptığım paylaşımlarıda silebilirsin veya sen hiç zahmet etme ben silerim!! Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 979309
brky
General
General
brky

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:04 pm

yeter artık sacma bi konudan tartısma cıkardınız cok mutlu olcaksanız alın mod luumu sasukuye verin off yha hayıır
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:06 pm

brky demiş ki:
yeter artık sacma bi konudan tartısma cıkardınız cok mutlu olcaksanız alın mod luumu sasukuye verin off yha hayıır
Dostum mesajımı oku ve bana yetki vermelerini isteme benim gözüm modlukta değil anlatamıyorum galiba Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 88307
brky
General
General
brky

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:07 pm

onu demiyorum senadam gibi paylasım yapmısssın adamlar sana paylasım yapıoun die kızı o bu ne yha tartısma cıkması için mi çabalıosunuz hayıır
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 3:11 pm

İlAllah Diyerim başka bişey demiyorum arkadaşlarım(Yorum yapmak isteyen yapabilir.Konularımı 3 gün içerisinde silmeyi düşünüyorum)
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyCuma Şub. 05, 2010 9:17 pm

Pivotr'yi Bilenler Bilir. Admin Yoktu Küfür Seviyesizlik Çoktu. Sıkı Yönetim Yapmak Zorundayız. Aksi Taktirde Neler Olacağını Ben Bile Düşünmek İstemiyorum. Canımı sıktınız Diyorsun. Kurallara Uymayanlar Sana Küfür Etse Sen Ne Yapardın? Zaten Okul Olduğu Zaman Bir Tek Cumartesileri Giriyorum. 2009 Yılı Bana Cehennem Oldu. Sebebini Hiç Sorma Söyleyemem. ''Moralin'' Bozulmasın. Bende Moral Kaldı Sanki. Bende Sadece İnat Var Diye Çalışıyorum. Siz Burada Küfürsüz Kavgası Paylaşım Yapın Diye.Eğer Diyorsan Kuralları Silin Diye Tamam. Okullar Açılana Kadar Kural Yok. Küfür Edin Kavga Çıkarın Madem Öyle. Morallerinizi Ölçeceğim Daha Sonra. Paylaşım Yap Ona Lafım Yok. Fakat Moderatörlük Olayından Sonra Yapman Beni Tetikledi. Biliyorsun Moderatörlük Çıkınca Birden Paylaşım Yaptın Bende Senin Moderatör Olmak İçin Yaptığını Sandım. Her İnsan Hata Yapabilir. Evet Yeni Kuralı Duydunuz Okul Açılana Kadar Serbestsiniz Post Kasın Ne Yaparsanız Yapın Emin Gelince De Ben Söyleyeceğim Saldım Onları Alırsan Al Benim Adminliğimi Diye. Ben Burada Sizler İçin Birşey Yapmaya Uğraşıyorum. Bir Adminin Esas Görevi Forumda Düzeni Adaleti Sağlamaktır. Kendi Kafasına Göre Takılmak Değil. Pivotr Bu Yoktu Ve Kötülük Hususunda Ne Ararsan Vardı. Grim Oraya Admin Oldu Ne Kadar Olursa Düzeltti Fakat Herkezin Kafasında Orası Kötü Kalmıştı Bir Kere!
SasuKeTR
General
General
SasuKeTR

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPaz Şub. 07, 2010 5:57 pm

Arkadaşım benim sana karşı kinim yok sadece özür dilemen yeterliydi...O güzel parmaklarını bukadar şey için niye yordun ki neyse istersen paylaşımlarım kalsın istersen silerim sen karar ver arkadaşım Sad
brky
General
General
brky

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:02 pm

kalsın bence Tamam
Jklpuma
Emektar
Emektar
Jklpuma

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:03 pm

SasuKeTR demiş ki:
Jklpuma demiş ki:
Dostum ben onları okudum ama brky mod olduktan sonra saygı duyduğum için bu paylaşımları yaptım.Şimdi puma ben bu paylaşımları moderatör olmak için yapmadım.Çünkü brky mod olduğunda ben açacağım konuların linklerini metin belgesine alıyorum..Ayrıca metin belgesindeki linkleri alıp adres çubuğuna yapıştırmak zaten zaman alıyor görüyorsun 10larca konu açmışım naruto bölümüne + naruto bölümü çok boştu benimde zaten canım sıkkındı ne yeni animasyon ne yeni figür...Neye yorum yapsam şaşırdım ve naruto bölümünü birazcıkta olsa doldurmaya karar verdim.Yani brky mod olduktan sonra benim zaten mod olma isteğim ve moralim 0 kaldı...Ayrıca insanların amaçlarını bilmeden üstlerine kabahat atman hiç doğru birşey değil...Lütfen beni anlayın artık canım sıkılmaya başladı.Zaten yönetim sıkı...Bide fazla paylaşım yapana ban kuralıda getirin tam olsun barii....Yeter artık yahu paylaşım kabahat flood kabahat konuda sohbet kabahat.Hadi paylaşım hariç diğerlerini geçtimde paylaşım neden Kabahat...Birde lütfen birdaha beni saçma sapan nedenlerden dolayı uyarmaya kalkma...Bu yazdıklarımı iyice oku lütfen...Benim mod olma isteğim yok artık.Brky naruto bölümünde modluktanda atılsa bir daha hiç bir bölgeye mod başvurusu yapmayacağım...Ben mesaj yazarak general olmaya kadar giderim...Yetkide falan hiç gözüm yok...Ben kendi üye olduğum sitelerden Co-Admin'den aşağı bir yetkiye sahip değilim zaten...Burda yetki almışım hiç farketmez.Zaten gerekmezde yetki bile verseniz ben gider söylerim yapmayın beni yetkili diye şimdi anladın mı!!! Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 584499 Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 584499 İstersen yaptığım paylaşımlarıda silebilirsin veya sen hiç zahmet etme ben silerim!! Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) 979309

Sen Yordun Diye :D
gölge-kun xs
General
General
gölge-kun xs

Rep : 105

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptyPaz Şub. 07, 2010 6:47 pm

golge yeldegirmenini unutmussun Smile
http://koseoglu-web.tr.gg
PivotStar
Albay
Albay
PivotStar

MesajKonu: Geri: Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)   Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var) EmptySalı Şub. 09, 2010 2:46 pm

Sasuke Sağol Parşomenin Jutsu Yapmak İçin Kullanıldığını bilmiyordum :S
http://tranime.yetkinforum.com

Silahlar(Çoğumuzun Bilmediği Silahlarda Var)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renkli Silahlar (İstek alabilirim)